Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2018-06-05T12:33:27+03:00

1994 yıllında mesleki tecrübenin birikimleriyle hizmet vermekte olan Wenge Dekor; 2006 yılında sektöre sağlam, kaliteli, çağdaş, modern, en kaliteli, en tarz ürünleri ve en son mobilya trendlerine uygun koşullarda siz değerli müşterilerimize sunmayı hedefleyerek çalışan  mobilya markasıdır.

Wenge Dekor sektöre girdiği ilk günden beri başarı anahtarının koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğunu benimsemiş ve müşteri memnuniyeti için haftanın 7 gün sizlere hizmet sunacak bir alt yapı oluşturmuştur.

Wenge Dekor siz değerli müşterilerimizin hayallerini süsleyen ürünleri gerçeğe dönüştürmeyi gerçekleştirmek ve kendi tarzınızı mobilyalara yansıtmak amacı ile her zaman yanınızda olmaya devam edecektir. İleri dönük tek gayemiz yaşam alanlarınızda modern, fonksiyonel, ekonomik ve evinize dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ürünleri en uygun şekilde üretmek ve bu amaç için daima kendini yenilemektir.

Wenge Dekor; mobilya ve dekorasyon sektöründe İstanbul Çekmeköy Alemdağ (iletişim) da hizmet vermekte olan mobilya firmasıdır. Ürünlerimizi Türkiye’nin ihtiyaçları ve çağın getirdikleri teknoloji de ve özelliklerde üretmek temel gayemizdir.

Wenge Dekor güncel renk, doku ve desenleri yakından takip ederek ev kullanıcılarına yeni ve moda trendleri sunmayı ilke edinmiştir. İstanbul Çekmeköy Alemdağ (iletişim) da bulunan showroomlarımıza gelerek ürünlerimizi yakından görebilir, var olan projeleriniz hakkında detaylı bir şekilde görüşebiliriz.